top of page

Pekingben találkozott a média új generációja

  • Szerző képe: mkfbhu
    mkfbhu
  • jún. 12.
  • 1 perc olvasás

A Magyar–Kínai Fiatalok Baráti Egyesülete is képviseltette magát a China–Central and Eastern European Countries Youth Media Elites International Communication Capacity-Building and Exchange Camp rendezvényén Pekingben.


A kínai külügyminisztérium támogatásával megrendezett fórum megnyitóján a szervező intézmények vezetői mellett Dr. Horváth Levente, a Magyar–Kínai Fiatalok Baráti Egyesületének elnöke képviselte a közép-kelet-európai régiót és mondott köszöntőt.

A szakmai program keretében egyesületünk tagja, Lu Zhao Luca előadást tartott a magyar online média sajátosságairól, valamint a magyar–kínai influenszer-együttműködésekben rejlő lehetőségekről.


A panelbeszélgetések során a résztvevők a digitális kommunikáció, a kulturális tartalomgyártás és a fiatalok közötti kapcsolatok fejlesztésének kérdéseit vitatták meg.


A rendezvényen egyesületünket továbbá Szalma György, Bakosfalvi Antónia és Könyü Árpád is képviselte, aktívan hozzájárulva a szakmai eszmecserékhez és a kapcsolatépítéshez.


Külön öröm számunkra, hogy a program során egyesületünk új taggal is bővült, tovább erősítve a magyar–kínai kapcsolatok fejlesztésén dolgozó közösségünket.


Köszönjük a szervezők meghívását és a lehetőséget, hogy az MKFB képviselhette Magyarországot és a magyar–kínai fiatalok közösségét ezen a rangos nemzetközi fórumon!


Büszkék vagyunk arra, hogy egyesületünk tagjai egyre aktívabb szerepet vállalnak a magyar–kínai kapcsolatok építésében, és örömmel látjuk, hogy közösségünk folyamatosan bővül.

Hozzászólások


bottom of page